Rady a inspirace

Mějte své klíče pod kontrolou s klíčovým kabinetem TRAKA 21

Stalo se vám někdy, že zaměstnanec odřel či lehce naboural firemní auto, vrátil klíče a nehodu nenahlásil? Jak teď zjistit, kdo měl klíče jako poslední a kdo je za nehodu zodpovědný? Nebo máte schůzku s klientem a nutně potřebujete do zasedací místnosti, jenže klíče nejsou k nalezení a poslední, na co teď máte čas, je pátrat, kdo je nevrátil. Nepříjemné je také zjistit, že neoprávněná osoba disponuje klíči od laboratoří či hlídaných skladů.

Pokud je vám nějaká z následujících situací povědomá a problémy se správou klíčů jsou u vás ve firmě na denním pořádku, přinášíme vám jednoduché řešení. Tím je klíčový kabinet Traka 21, který pomáhá efektivně řídit klíčový management malých a středních podniků. Klíčový kabinet Traka 21 totiž zaznamená, kdo si vzal klíče jako poslední, kdy si je vyzvedl a kdy je vrátil. Určení viníka, který odřel auto a nehodu nenahlásil, je tak už pouze otázkou několika minut. Na displeji klíčového kabinetu Traka 21 se vám zobrazí nejen jeho jméno, ale také kontakt na něho. Takže pokud třeba nemůžete najít klíče od zasedací místnosti, lze posledního uživatele, který je měl v ruce, rychle kontaktovat a klíče dohledat. A hlavně díky klíčovému kabinetu Traka 21 máte jistotu, že se ke klíčům nedostane nikdo nežádoucí, protože kabinet je vydá pouze oprávněným osobám, které jsou za ně zodpovědné. Žádný ze zaměstnanců tak nemůže získat přístup do prostor, kde nemá co dělat.


Co Traka 21 je?

TRAKA 21

Klíčový kabinet Traka 21 je jednoduchý, výkonný a lehce instalovatelný systém, který pomáhá sledovat pohyb každého klíče či klíčového svazku a účinně tak zabraňuje jejich zneužití a ohrožení provozu podniku. Systém zajišťuje, že oprávnění uživatelé mají přístup jen k individuálním klíčům, a to vždy v předem stanoveném čase. Klíčový kabinet není nutné připojovat k síti, můžete ho naprogramovat přímo na displeji. Pokud si přece jen přejete ovládání přes počítač, stačí si všechna data nahrát na USB, v počítači poté spravovat jednotlivá přístupová práva a poté exportovat zpět do kabinetu. 

Jak systém funguje?

Klíč či klíčový svazek je připevněn pomocí bezpečnostní plomby k iFobu, který kontroluje přístup a zároveň zaznamenává použití klíčů. IFob je pevně uzamčen v klíčovém kabinetu až do okamžiku, kdy ho potřebuje oprávněný uživatel. Ten se k němu dostane po zadání příslušného PIN kódu. Pro lepší orientaci jsou všechny klíčové pozice podsvíceny LED diodou. Zeleně svítí ty, jejichž klíče má uživatel oprávnění z kabinetu vyjmout, červeně ty, u nichž oprávnění nemá, a oranžová barva indikuje pozici, na kterou je třeba klíč vrátit. Přístup ke kabinetu může mít až 1000 uživatelů, jejich přístupová práva nastavuje jeden administrátor.

Kam všude se systém Traka 21 hodí?

Traka 21 je vhodná pro všechny firmy a organizace, které chtějí mít svoje klíče pod kontrolou! Klikněte na odkazy níže a dozvíte se, jak TRAKA 21 může pomoci v daných oborech.

Zdravotnictví

Realitní kanceláře

Školství

Výrobní závody

Autodoprava, spediční společnosti

 

Přesvědčila vás TRAKA 21? Neváhejte tedy přejít do našeho e-shopu.