Rady a inspirace

FAB +CLIQ - flexibilní uzamykací systém

Tu filmovou scénu znáte všichni. Stačí jen okamžik, profil klíče se otiskne do vosku a na obzoru je nezákonné vniknutí do objektu. Většinou však mají příběhy se stejným koncem průběh, který špionážní thriller nepřipomíná. Do firem a svých obydlí dáváme tu a tam klíče lidem, u nichž bychom si to později rozmysleli. Mohou mezi nimi být zaměstnanci, uklízečky, řemeslníci, paní na hlídání dětí i lidé,  kterým jste vaši nemovitost krátkodobě pronajali. V případě vzájemné neshody i bez ní mají zpravidla dost času, aby si pořídili kopii klíče a uškodili třeba i po delší době, kdy na nich nemůže tak jednoduše ulpět podezření. A někdy prostě jen chceme regulovat vstup do jednotlivých místností v rámci budovy.

Pro tyto situace existuje řešení - FAB +CLIQ. Je to nová technologie, která dělá profil klíče nepodstatný. To, jestli držitel konkrétního klíče odemkne zámek, určujete s pomocí elektronického softwaru. Práva můžete nastavovat dle vašeho uvážení, třeba jen na každý čtvrtek od 18 do 21 hodin, kdy k vám chodí uklízečka.  V případě osazení více zámků FAB +CLIQ můžete samozřejmě spravovat přístupy do jednotlivých místností. Navíc máte přehled o tom, kdy konkrétní klíč dveře otevřel.

Systém FAB +CLIQ nabízí pohodlnost a variabilitu kartových systémů známých ze sídel velkých společností za zlomek ceny, která umožňuje použití v menších firmách i domácnostech.  

Výhody FAB +CLIQ ocení zejména:

Firmy

Domácnosti

Krátkodobí pronajimatelé nemovitostí

Prohlédněte si technické detaily.

Pro výběr vhodného uzamykacího systému, cenovou nabídku a instalaci kontaktujte partnery FAB +CLIQ