Aktuality

Novinka na trhu - bezpečnostní protipožární dveře FAB Protekt

12. 12. 2014

Titulka katalogZnačka FAB má dlouholetou tradici ve výrobě dveřních komponentů. Výraz "fabka", který zdomácněl a dostal se i do oficiálních slovníků, bude nově spojován nejen s dveřním vybavením, jako jsou cylindrické vložky, ale i s celými dveřmi. Společnost ASSA ABLOY, pod kterou spadá i tato známá značka, uvedla na trh novinku - bezpečnostní protipožární dveře FAB.

Dveře poskytují vysokou ochranu zabezpečení díky své jedinečné konstrukci, ocelové zárubni a dveřním komponentům FAB. Konstrukce má aktivní a pasivní jistící body, které zvyšují odolnost dveří proti jejich vytlačení ze zárubně, vysazení ze závěsů či vypáčení. Vícenásobně zesílená bezpečnostní zárubeň vylitá betonem je vyrobena přímo na míru tak, aby dveře šly lehce zasadit do ocelových pantů. Dveřní komponenty jsou tvořeny bezpečnostním zámkem, kováním s překrytem a samozřejmě cylindrickou vložku s velmi vysokou ochranou FAB2000.

Velkou výhodou těchto dveří je také silikonové těsnění, které nepustí hlasité zvuky a nechtěné "vůně" z chodby do vašeho bytu. Neváhejte a zeptejte se na podrobnosti u našich partnerů, kteří prodávají bezpečnostní dveře FAB!

Více informací si můžete přečíst zde