Aktuality

Oznámení o změnách skladu

Dovolujeme si vám tímto oznámit novou adresa skladu společnosti, změnu společnosti provozující sklad a inventura a omezení provozu.

Čtěte dál »

Oznámení o přesunu skladu

Upozorňujeme naše obchodní partnery, že expediční sklad naší společnost se bude na přelomu května a června stěhovat na novou adresu, a to Průmyslová 1374, vchod B, Palouky Tulipan park, 253 01 Hostivice. Stěhování proběhne ve dnech 30. 5. až 4. 6. a v tomto termínu nebudou probíhat expedice. Oddělení zákaznického servisu nebude k dispozici v termínu 30. 5. až 31. 5. a ve druhé polovině května také může dojít ke zpoždění dodání zakázek.

Čtěte dál »

Škody při vloupání rychle rostou, Češi stále podceňují kvalitu zámků

Pouze necelá polovina Čechů (48 %) je ochotna investovat do zámku k domu či bytu více než 1 000 korun. Třetina Čechů (34 %) nemá povědomí o bezpečnostních třídách zámků a prakticky stejný podíl dotazovaných (33 %) používá zámky s klíči, které lze zkopírovat nejen v zámečnictví, ale například i v opravně obuvi. Plyne to z průzkumu realizovaného na začátku března, který byl zaměřen na úroveň zabezpečení českých domácností a jejich majetkové pojištění. 

Čtěte dál »

FAB pomáhá Policii ČR

Policie České republiky registrovala v roce 2018 přes 6 000 trestných činů vloupání do bytových jednotek. Aby zlepšila vzdělávání svých kriminalistů a detektivů, přivzala Policie ČR ke společné spolupráci společnost ASSA ABLOY, největšího světového dodavatele zámků a zabezpečení.

Čtěte dál »

Spolehněte se na nové cylindrické vložky RSG!

Řada cylindrických vložek FAB RSG byla vyvinuta v továrně v Rychnově nad Kněžnou, je vybavena novými bezpečnostními prvky a chráněná patentem a užitným vzorem.

Čtěte dál »

Vstupte do světa propojeného zabezpečení

Poptávka po inteligentních technologiích pro domácnost v Evropě stále roste a Yale na to reaguje expozicí propojených bezpečnostních technologií z řady Smart Living na veletrhu IFA 2018.

Čtěte dál »

Dodání SGHK a speciálních zakázek před celozávodní dovolenou

Z důvodu velkého množství zakázek před celozávodní dovolenou můžeme garantovat odeslání systému do 13.07.2018 včetně, za předpokladu:

Čtěte dál »

Nový Showroom a prodejna v Českých Budějovicích

Nový Showroom a prodejnu v Českých Budějovicích otevřelo P-P Klíčové Centrum Ivo Pokorný v ulici Hroznová 62/7.

Čtěte dál »

FAB ENTR black: zámek, kterým se budete chlubit

Je pro vás při výběru vybavení domácnosti důležitý styl stejně jako funkčnost a kvalita?

Čtěte dál »

Nové obaly

Pořídili jsme nové krabičky na menší produkty FAB, ASSA ABLOY.

Čtěte dál »

Péče o zámky v zimě

V mrazivém počasí trpí vaše zámky ve dveřích.  Přečtěte si, jak se starat o zámky v dešti, vlhku i v mrazu.

Čtěte dál »

HOTLINE FAB ENTR

Od 1.6. je k dispozici help linka pro produkt FAB ENTR.

Čtěte dál »

Podomní prodejci

Nenechte se zlákat podomním prodejem, ani pokud se tito podvodníci budou představovat pod jménem značky FAB.

Čtěte dál »

Náš odborník radil v pořadu Applikace

V posledním listopadovém víkendu vystoupil na Prima COOL  Jan Hrnčíř a radil ohledně chytrého zámku FAB ENTR.

Čtěte dál »

Bezpečnostní kování FAB

Nyní je v nabídce nové bezpečnostní hliníkové kování s vysokým stupněm ochrany. Zvolit si můžete z oválného či hranatého štítu, s překrytem i bez překrytu.

Čtěte dál »

VIDEO: Podívejte se, jak naistalovat motorický zámek FAB ENTR

Pořídili jste si bezdrátový motorický zámek FAB ENTR a teď si nejste jisti, zda ho dokážete sami naistalovat? Pak použijte videonávod. Jednoduše a po jednotlivých krocích vás dovede až k naistalování a užívání zámku.

Čtěte dál »

Nové video k motorickému zámku FAB ENTR

Podívejte se na nové video o motorickém zámku FAB ENTR.

Čtěte dál »

Inovativní systém TRAKA 21 k dostání v našem eshopu

Ztráta klíče je vždy nepříjemná záležitost, která sebou nese celou řadu problému. Mějte svoje klíče pod kontrolou s klíčovým kabinetem TRAKA 21, který si nově můžete zakoupit i přes náš eshop! 

Čtěte dál »

Radioporadna: Pod zámkem a bezpečně

Na nejčastěji pokládané otázky ohledně zabezpečení domů, bytů či chat a chalup odpovídal posluchačům v radioporadně Českého Rozhlasu náš odborník na zabezpečení Jan Hrnčíř. 

Čtěte dál »

Nechte si zkontrolovat klíče u profesionálů

Víte, jak máte zabezpečený vchod do bytu či domu? Přemýšleli jste někdy nad tím, zda vložka ve vašich dveřích dostatečně ochrání majetek za dveřmi? A jestli vůbec vyhovuje požadavkům pojišťovny? Většina lidí začne zabezpečení dveří řešit ve chvíli, kdy už je pozdě. Přitom ve většině případů odolná cylindrická vložka zloděje odradí.

Čtěte dál »

Staňte se tváří FAB!

Vaše první tenisová raketa, oblíbený plyšák, lístek z nezapomenutelného rockového koncertu. Maličkosti, ke kterým máme citový vztah. I takové malé velké věci FAB chrání.

Čtěte dál »

Průvodce zabezpečením vašeho domova

Cylindrická vložka, kování, kukátko či zadlabací zámek tvoří základní zabezpečení vchodových dveří. Jak ale vybrat ty, které jsou vhodné zrovna pro vás?  Jaké další vychytávky si můžete pořídit, abyste měli zabezpečený vstup? Čím si usnadnit otevírání a zavírání dveří a jak se lépe ochránit před zloději?

Čtěte dál »

Vložky 4. bezpečnostní třídy obstály v nezávislém testu Mladé Fronty Dnes

Mladá fronta Dnes připravila nezávislý test cylindrických vložek, ve kterém si velmi dobře vedly i vložky FAB2000 a FAB1000.

Čtěte dál »

Nové lankové zámky značky YALE

Plánujete letošní dovolenou strávit na kole? Vyrážíte na cyklistické výlety po okolí? Nezapomeňte na zabezpečení svého kola. 

Čtěte dál »

Eshop rozšiřuje počet odběrných míst na 8!

Nově jsme pro vás připravili možnost vyzvednout si zboží u Servisních partnerů FAB v Jihlavě a Ostravě.

Čtěte dál »

Sleva na bezpečnostní kování FAB!

Využijte akční cenovou nabídku na bezpečnostní kování FAB S403 a S408! 

Čtěte dál »

FAB radil ve Snídani s Novou

Nevíte, kdy dát dětem klíče nebo jak zabezpečit svůj byt? Podívejte se na video, co náš odborník Jan Hrnčíř radil divákům Snidaně s Novou.

Čtěte dál »

Doprava zdarma v týdnu od 16. do 22.2.2015!

Chcete si koupit novou vložku a nemáte žádné místo pro osobní odběr ve vašem okolí? Využijte naší akce, kdy Vám zboží dopravíme zdarma až domů!

Čtěte dál »

Otestujte si zdarma své klíče - Audit klíčů v Jihlavě

Zajímáte se o zabezpečení svého majetku? Většina lidí investuje do drahých kamerových systémů a přitom základní zabezpečení dveří mají nedostatečné. Jak jste na tom vy? Víte, v jaké bezpečnostní třídě máte cylindrickou vložku?

Čtěte dál »

Novinka na trhu - bezpečnostní protipožární dveře FAB Protekt

Společnost ASSA ABLOY, pod kterou spadá známá značka FAB, uvedla na trh novinku - bezpečnostní protipožární dveře FAB.

Čtěte dál »

Chraňte majetek své ženy!

Nevíte co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Pořídili jste své ženě luxusní šperk a chcete, aby jej měla stále v bezpečí. Vsaďte na absolutní designovou novinku – růžový ocelový trezor Yale.

Čtěte dál »

Stylový cestovní zámek je malý, ale šikovný

Rádi byste měli jistotu, že do vašeho cestovního kufru se dostanete právě jenom vy a nikdo jiný? Potřebujete zamknout a zabezpečit skříňku, schránku nebo bednu a nechce se vám nosit s sebou další klíč navíc? Pak je právě pro vás určen cestovní zámek Yale.

Čtěte dál »

Jak zabezpečit byt či dům před odjezdem na dovolenou?

Ať už jedete na dovolenou do teplých krajin nebo jen na chalupu do Krkonoš, měli byste myslet na zabezpečení svého majetku.

Čtěte dál »

Nová inspirace pro uzamykání bytových a panelových domů

Určitě každý z nás alespoň jednou v životě zažil sousedské neshody kvůli odemčeným či zamčeným dveřím. Ale jak těmto neshodám předejít?  Jste správcem panelového domu nebo předsedou bytového družstva nebo prostě jen hledáte cesty, jak zabezpečit společný vchod? 

Čtěte dál »

Spustili jsme nové webové stránky!

Sháníte novou vložku do dveří? Potřebujete nechat přidělat klíče FAB? Na našem novém webu naleznete všechny důležité informace o našich produktech pěkně přehledně a na jednom místě.

Čtěte dál »